Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok játékokat mondani...

Tudnátok játékokat mondani ami RPG, openwolrd, valami fejlődés rendszer meg hogy a pénz gyüstése fasza dolgokra. Van ilyen game?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott van a Skyrim például. Bár az igaz, hogy az első ezer pénz után kicsit már nem is annyira lényeg, hogy pénzt gyűjts, mert utána már szinte magától befolyik, de ettől függetlenül nagyon fasza játék.

Ott van a DeadIsland is, ahol a fegyvereidet tudod pénzzel fejleszteni, meg javítani, meg hasonló dolgok.

Most így ez a kettő ugrott be :D

2014. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Skyrim-ot én is ajánlom baromi jó játék és egyszerűen nincs vége...rengeteg időt el lehet vele ütni viszont az elsőnek igaza van. Az elején még én is néztem, hogy csórjunk minél több lóvét mert kell de eljutottam oda gyorsan, hogy ilyen olyan küldikkel rengeteget szerzek (jelenleg a dark brotherhood-ba vagyok jól fizetnek), de tényleg marhajó játék
2014. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :D
2014. júl. 9. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!