Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha életemben nem játszottam...

Ha életemben nem játszottam még PS4-en, csak 8 éveskromban PS1-el, ez msot jó konzol lehet?

Figyelt kérdés
Fifázni viléletemben billlentyűzettel nyomtam, de mostanra irányításbelileg nem tudok már olyat alkotni, mint pl. a 10-esben, ehhez ez már kevés. És úgy gondoltam, áttérnék konzolra, PS4+FIFA 15 nagy élmény lenne ?

2014. máj. 31. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Így voltam vele én is, és teljesen jó választás.
2014. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most még halál felesleges PS4-et venni, mert össz-vissz van rá 15 játék, abból 10 kb. 60%-os értékelésen van. Játszhatsz rajta Killzonet, Fifát, Infamous Second Sont, Watch Dogsot, meg BF4-et, kb. ennyi. Ezek közül egyedül az Infamous ami ér valamit.
2014. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De írja, hogy FIFÁ-zni akar. Egyrészt konzolt nem 1-2 évre vesz az ember, hanem 7-8 évre, másrészt meg az ára 3 éven belül egy fillért nem fog csökkenni, szóval nincs sok jelentősége a várakozásnak. PS3-at meg csak FIFÁ-hoz sem érdemes már venni, mert bár az új FIFÁ-k is egy darabig kijönnek még arra is, de azok a régi motort használják, amin gyengébb a grafika és a fizika.
2014. máj. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nyilván nem fél évre akarja venni, de ettől függetlenül szerintem még felesleges. Egy év múlva pl. már kijön rá 45-50 játék, és a régieknek az ára teljesen lemegy majd. Én egy éve vettem PS3-at, a Killzone 2-t használtan vettem rá 1900 forintért. A konzol megjelenésekor a Killzone 2 16 ezer forintba került. Gondolom érted hogy mit akarok mondani. Jó, nyilván nem fog egy év múlva 3 ezer forintokért venni PS4-es címeket, de azért 18-20 ezer forint rettenetesen sok egy játékért, főleg olyanért mint például az Outlast, amit kijátszol egyszer 4 óra alatt, és aztán ott porosodik a polcon.


Bár ha nagy anyagi kerettel rendelkezel, akkor biztos hogy megéri megvenni már most is, tuti hogy nagy élmény lesz.

2014. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem rendelkezem nagy pénzösszeggel, de FIFA-zni szeretnék egy új motorral, engem nem nagyon izgatnak más játékok, talán még egy jó autós ha kijön, vagy valami ilyesmi. Gépen élvezhetetlen már a játék...

És PS4-en nem lesznek olyan játékok, amik eltölthetőek ingyenesen, amiket nem kell megvenni ?

2014. máj. 31. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Használt PS4 játékokat már 11-12 ezer forintért megkapni, ez azért már jobban hangzik az új állapotú 18 ezerrel szemben.

Ingyenes játék tudtommal nincs, később biztos jönnek free to play játékok, de azok is ugyebár csak idézőjelben ingyenesek. Viszont van egy PS Plus szolgáltatás, ami annyit jelent, hogyha megveszed a tagságot, ami egy évre 12 ezer forint, akkor minden hónapban 2 ingyen játékot fogsz kapni. Ősszel a DriveClub ilyen lesz, ha már autóst is keresel. Ja és az online multiplayer is csak Plus tagsággal érhető el.

2014. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tehát ha én FIFA 15-el majd szeretnék online játszani, akkor 12 000-et plusszba be kellfizetnem, nem elég, hogy egy vagyonért megvettem?
2014. máj. 31. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. A PlayStation is átvette az Xbox szokását. PS3-on még nem kellett fizetni ezért.
2014. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez a 12k elég soknak tűnhet, de ha megnézed, ez 24 ingyenes játékot jelent 1 éven át. És ezek új játékok, nem régi gagyik. Csak szerintem itt is az van, hogyha lejár az előfizetésed, akkor nem tudsz velük többet játszani.
2014. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!