Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most ugye ingyenes a BF3....

Most ugye ingyenes a BF3. Miért van az, hogy minden egyes szerverről kidob a játék 3 másodperc után?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan akarta leszedni az Origin,ezért leszedtem a játékot nCore-ról,és feltelepítettem az Origin mappájába,amire rátelepítette az origines BF3-at.Lehet ez a probléma,hogy alatta van a tört játék?Minden szerverről különböző indokokkal dob ki.
2014. jún. 1. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ingyenes ezért ezzel játszik most boldog-boldogtalan.
2014. jún. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű az a baj, hogy összekutyultad a dolgokat. Bár jó lenne tudni milyen hibaüzenetekkel dobál ki.
2014. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamikor azért dobott ki,mert nem vagyok koreai,máskor meg azért mert magyar vagyok.Általában PB hibaüzenet,vagy nem tudok kommunikálni a játékkal
2014. jún. 1. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:

"Most ugye ingyenes a BF3."


Nem csak most. Ha már az accountodon van, akkor ott is marad. Töröld le, és töltsd le újra. Ráérsz, ez nem Steam ingyenhétvége.

2014. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újra raktam,de még mindig kickelnek mindenhonnan
2014. jún. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!