Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom x360-ra...

Miért nem tudom x360-ra kiírni a játékokat?

Figyelt kérdés

Na szval ítram én már ki játékokat, pl. AC3/4, GTA5 NFSMW (mind tökéletesen fut), de mostanában nem tudok semmit kiírni. Ugye lefuttatom a játékokat agbx360-on ezek szerint a beállítások szerint: [link]

Azután kiírom IMGburnel 1913760 layerbreak-el 2,4x-es sebességgel. Ott mikor elkezdem megkérdezi, hogy mikor elfogy a hely a lemezen abbahagyja vagy próbálja meg túlírni, én az elsőt választom. Utána valami ilyesmit ír: L0<L1 This is not allowed. Írás közben van mikor lemegy a buffer teljesen 0%-ra, régen ilyen nem volt (most CLONECD-vel is ugyanezt csinálta). Mikor végez azt írja, hogy sucsessful. Mikor berakom a boxba akkor az még csak nem is zúg, olyan mintha semmit sem raktam volna bele, mintha üres CD lenne benne. Mi lehet a probléma? 10 CD-t rontottam el miatta.:/


Ui.:Régen CLONECD-vel írtam azzal jó volt eddig, aztán egyszer csak semmit nem akart rendesen kiírni(ezért váltottam imgburnre), ugyanígy csinált a gép mikor beleraktam a vele írt lemezt, úgyértem még csak nem is zúgott és a többi.


Ui2.: Remélem érthető a kérdés, kicsit gyorsan fogalmaztam az egészet, ha valami nem lenne egyértelmű írjátok meg lent.



2014. jún. 1. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

burnermax-os író kell, már nem elég neki ha elfogy a hely akkor hagyja abba az írást, egy burnermax-os író végig tudja írni a lemezt.


Nézelődj az xboxklub.hu-n ott fent van minden info

2014. jún. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2014. jún. 8. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!