Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ugye most ingyenes a BF3, és...

Ugye most ingyenes a BF3, és amikor akarta volna tölteni a játékot, akkor a letöltésből kiléptem. Ettől még ott marad a könyvtáramban mint a Steam-en?

Figyelt kérdés
Azért nem töltöttem le, mert csak nyáron lesz olyan gép amin futna is.

2014. jún. 1. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapjáraton tudtommal nem volt ott, hozzá kellett adnod nem? Ha így volt, akkor megmarad. Ha nem, akkor biztosra mennék, és a következő 5-6 napban letölteném, majd ha feltelepült letötölném.
2014. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudtommal, ha az origin-en egyszer 'megveszed' akkor onnantól kezdve akárhányszor letöltheted. Jelen esetben ez azt jelenti, hogy amint megtörtént a tranzakció a tied lett a játék így később is le fogod tudni tölteni.(még akkor is ha már nem lesz ingyenes)
2014. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! De inkább letöltöttem, mert most használom először az Origint, és így biztosan meg lesz, csak még nem tudok vele játszani. :/
2014. jún. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!