Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrimban pontosan hogy...

A Skyrimban pontosan hogy működik és mik az extrái a Succubus-nak?

Figyelt kérdés

Nam találtam magyar leírást róla,nem ismerem a varázslatait és az erősségeit,specialításait sem.

Egy rövid ismertetőt lennétek kedvesek írni nekem?

Köszi!!



2014. jún. 2. 07:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a Succubus fajra gondolsz ( [link] Akkor +10 lopakodás

+5 beszédkészség

+5 egykezes

+5 könnyű páncél

+5 alkímia


Succubus forma, amit akárhányszor használhatsz, és +15-öt ad a fegyvertelen támadásokra, és drasztikusan megnöveli az életerődet, mágiádat, erőnléted és regenerációd.


Elszívás, azaz életerő elszívása (Ez nem fejleszti a pusztítás képzettséged).


Elcsábítás, (nem működik követőkön) Pl: Ha egy őr elállja az utat az ajtó előtt akkor megkérheted hogy kinyissa, vagy ha valaki figyel téged (szemtanú) akkor szólhatsz neki hogy nézzen másfelé. Ez egy erős képesség de a célpontjaid nem támadják meg a saját frakciójukból származó személyeket, ha megkéred rá őket akkor a varázslat megtörik és mindketten megtámadnak. Ha beszélsz egy megbabonázott célponttal, akkor is megtörik a varázs. A varázslat használatához meg kell érinteni a célpontot. Ez a varázslat naponta egyszer használható.


Succubus látás, vagyis elég messziről láthatod az embereket, ez segíthet abban hogy észrevételen átalakulj succubussá, (emberi formában is használható).


Ha succubus formában vagy az emberek megtámadnak.


Remélem erre gondoltál a kérdésed illetően és remélem tudtam segíteni.

2014. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!