Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismer valaki egy igazán jó...

Ismer valaki egy igazán jó Minecraft (1.7.4) szervert?

Figyelt kérdés

Üdv! Tud valaki egy tényleg jó minecraft szervert? Én nem találok, a hírdetőoldalak televannak spamelve a "tömegszerverekkel". Szinte hetente nyílik 2 de mind ugyanolyan. Szeretnék egy olyan szerveren játszani ahol tényleg egy jó társaság van. Pár dolog amit fontosnak tartok:

- Érett staff(nem kell feltétlen +18-nak lennie mert láttam már fiatal admint aki normális volt)

- Rangmentes (Sok a pay2win szerver. Ha nem veszel ilyen meg olyan rangot akkor renteget funkció nem érhető el a számodra, az ilyeneket nem szeretem. Az egyenlőség a jó.:))

- Jó társaság

- Survival (kreatívot, skypvp-t és egyéb szervereket nem szeretem)


Nagyjából ennyi...

Ha esetleg valaki ismer ilyen szervert az legyenszíves ossza meg velem. Előre is köszönöm!


Üdv: Katalin



2014. jún. 2. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!