Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a Call Of Duty...

Worest kérdése:

Miért nem megy a Call Of Duty Modern Warfare Multiplayer?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben még megvásároltam a Call Of Duty Modern Warfare játékot, feltelepítettem, és vígan ment a gépen, a multiplayer része, minden. De újra kellett raknom a gépem, mert belassult. Miután felraktam a fontosabb programokat a gépre, felraktam a játékot is, de megdöbbenten láttam, hogy amikor megakarom nyitni a multiplayert, kidob. Még a menüig se jut el, a bevezető videóhoz se, semmihez. Fekete kép, aztán kilép a következő hibával: "Az iw3mp.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük."

A singleplayer része teljesen jól működik. Kipróbáltam a COD2-vel is, azzal is ugyanez.. megy a single, de a multi nem. Pedig mielőtt újratelepítettem, ez is ment. Nem értem, pedig a Battlefield 2-t, és a CSS-t vígan, hiba nélkül elfuttatja.

Esetleg tudna valaki segítene, hogy tudnám megoldani? Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. jún. 2. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Win 7? Próbáld ezt,nálam bevált,9. válasz eleje

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__1..

2014. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Windows XP SP3, szóval sajnos ez nem működik..
2014. jún. 2. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!