Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wildstart megvette már valaki?...

Wildstart megvette már valaki? Wow után nagyon buta, vagy jó?

Figyelt kérdés
gondolkodom rajta, hogy megveszem, aztán wow helyett azzal tolom egy darabig, leginkább olyanok véleménye érdekelne, akik wowoztak elõtte eredetin.

2014. jún. 4. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

WoW-val toltam (tolom, 1 hónapom van meg);5 év után első szünet lesz. WS egy nagyon jóra, kellően nehéz játékra sikeredett szerintem. Csak akkor ajánlom ha nem fogsz 'sírni' 10-20 wipe után egy sima lvl20 dungeonba, vagy ha egy NEM very strong (WoW ban kb. elit=very strong) lény simán lever mert rossz skillek (pl.: túl offenzivek) voltak kint. A játék csak pár napja jelent meg, én a helyedben biztos Twitch.tv-n néznék valami streamet ahol kb. latom miről szol, hogy működik.

Én a content hiánya miatt vettem meg, majd WoD környékén döntök hogy visszamegyek vagy maradok.

2014. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

WoD ot már megvettem, de most pandában már gusztusom nincs belépni.

hát mgvettem ezt a wildstart tetszik is meg minden, csak idegesít, hogy egyszerűen nem tudok rájönni, hol tudnám megnézni mennyi fps-el fut... már sík ideg vagyok a panda max grafikán átlag 70fps, 25 fősben 20-25fps, ez a ws meg nem tudom eldönteni, hogy lassú és darabos, mert a karakter mozgása annak tűnik, pl ahogy csóválja a farkát futás közben, de pl a tájon nem látszik, hogy darabos lenne... se az effekteken... meg a távoli dolgok nem tudom mintha homályosak lennének, és hiába állítok bármit a grafikán ez a 2 dolog állandó... egyébként tetszik nagyon, csak fingom nincs mi merre meddig:D de majd belejövök.

2014. jún. 6. 12:46
 3/4 A kérdező kommentje:
meg beállítom a grafikát, úgy hogy jó legyen, kilépek, direkt végigvárom mindenhol a visszaszámlálást szépen kilépek, mikor visszalépek egyszerűen elfelejti a grafika beállításokat és vissza állítja magát az eredetire... én meg mindjárt agyvérzést kapok :D
2014. jún. 6. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Kell egy hónap még mindent kijavítanak, nekem is van ilyen problémám. Egyébként belépésnél van egy kis fps esés de az a belépés után stabilizálódik. Ha mindenáron az fps-ed látni akarod töltsd le a Razer Game Bosster nevű programot.
2014. jún. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!