Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone-ban mit jelentenek...

Hearthstone-ban mit jelentenek ezek a kifejezések hogy Meta, Handlock, OP, Aggro, Control stb?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!
2014. jún. 5. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

- Meta egy season-on belüli balance-t jelent a kártyák között. (Más játékokban ugye az egységek, fajok, championok vagy kasztok közt)

- Handlockot nem tudom, de mondatban biztos megtudnám fejteni.

- OP - overpower, baromi erős.

- Aggro - amikor az egységed figyelmét leköti egy másik egység, és akkor azt fogja támadni. pl: Beaggrozta a dinót, vagy beaggroztam a druidot, és akkor mostantó lengem támad, stb...

- Control, mint pl field control: Próbálod a pályán az egységeidet erőfölénybe helyezni, hogy később a hőst támadhasd. Ez a legjobb alap taktika, de nem minden kasztnál. Pl healelgetős priestel erőfölényt szerzel a táblán a minionokkal, és csak aztán támadsz.


Lehet mondtam ostobaságokat, de ez saját tapasztalat, ha valakinek böki a szemét valami, az írja le, mert kíváncsi vagyok rá!

2014. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm erre voltam kiváncsi :)
2014. jún. 5. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A handlock egy pakli összeállitás neve a locknál, a meta az magába foglalja a top paklikat, mindenki azokat játsza. Aggro és Control azok pakli taktikák. Az aggro az ellenfél kártyáinak leszedésére fokuszál, hogy ne legyen semmije. A Rush az ennél aggreszivabb, sok kis manás lényt tartalmaz, amikkel megprobálsz a játék elején elhúzni, ha úgy alakul a 4. körre már meg is halt az ellenfél. A controlnál az a lényeg, hogy túléled a játékot, amíg a nagy lapjaidra nem jut mana. Ahogy nézem a handlock a nevéhez hű, minél több kártyát húzz fel, majd a kézben lévő kártyák száma alapján erösödő kártyákat pakolja. Aztán mivel valószinű, hogy kevés hp-d van, mire leteszed őket, ezért tauntot is ad nekik.

Itt egy olcsobb handlock: [link]

Meg egy drágább:

[link]

2014. jún. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első amúgy jót mondott, de ha konkrétan a Hearthstone-ra vonatkoznak a fogalmak, akkor:


- meta: adott szinten nagy számban megtalálható paklik, paklitípusok (pl ilyen a mostani metában a handlock is... sok van belőle)

- aggro (deck): olyan pakli, ami kis lényekkel, gyorsan öl meg, nem vagy keveset tradel a lapjaiddal, a célja, hogy pár kör alatt kivégezzen.

- control (deck): olyan pakli, ami a játék végén (late game) erős, a játék elején főleg csak feltartóztatja az ellenfelet, tauntokat használ, controlra törekszik. Lassabb játékstílus, hosszabb játékok.

- Handlock: ezt már leírták :) a giant-es, Twilight Drakes warlock.

2014. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pakli típusok: [link]
2015. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!