Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szép estét! Megéri a Mig...

I.B.T. kérdése:

Szép estét! Megéri a Mig 15bis-ért a War Thunderben végigvinni a szovjeteket?

Figyelt kérdés

Már játszom egy ideje és tudom, hogy pilótafüggő az egész. Viszont nem régen vettem meg a mig9est és hááát elégé elszomorodtam tőle. Néhány nap alatt (nem játszok egész nap) 10et nem sikerült vele ölni(playert nem botot). Feloldottam egy single missiont (nem szoktam őket csinálni, max ha rossz a net) ahol kipróbálhattam a mig15bist. Nem voltam elragadtatva. Tudom, hogy oda nem fullosan teszi be a gépet meg minden viszont elég gyenge volt a fordulása, többek közt.

Azokat szeretném megkérdezni akiknek van. Ha kifejlesztem teljesen fullosra (vagy akár részben) fel vehetem vele a versenyt a többivel? RB-ben akarok vele játszani csak. A kevés lőszer-nagy kaliber nem akadály:D


Köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 6. 18:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!