Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan a Nfs Carbon (letöltött...

Megvan a Nfs Carbon (letöltöttem) és folyton kilép egy-egy verseny után (nem mindig) és el sem menti, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

a haverok valami olyamit mondtak , hogy a segédeimmel van valami baj tehát valakit vagy fel kell venni valakit pedig nem.

kérlek titeket segítsetek!


2008. júl. 30. 18:44
 1/5 anonim válasza:

Ilyet nekem is csinált, és nekem is olyankor, mikor csapattagot kellett cserélni, stb. Én úgy oldottam meg, hogy maradt Neville (akit alapból kapsz) a többit meg csak felvettem, de nem tettem aktívvá. Esetleg még olyat tudok javasolni, hogy keress hozzá patch-et a neten. Az lehet megoldja teljesen a problémát.

Remélem tudtam segíteni.

2008. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi
2008. júl. 31. 07:26
 3/5 A kérdező kommentje:
a tagok felvétele nem segít. a patch sem nagyon... csak később lép ki...de ugyan ugy.:(
2008. júl. 31. 15:53
 4/5 anonim válasza:
Sztem próbáld meg 1 másik crack-kel, lehet h azzal van a baj.
2008. aug. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a proplémám!!!Te hogyan oldottat meg????
2010. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!