Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom telepíteni az...

Miért nem tudom telepíteni az eredeti játékot?

Figyelt kérdés
Vettem egy játékot, nevezzük mondjuk Watch Dogs-nak. Előtte kipróbáltam egy tört verziót, mely amúgy csak ablakban volt futtatható, teljes képernyőn szaggatott), majd játszottam haver eredeti játékával is, és jött a felismerés, hogy ezt jó lesz multiban is tolni. Viszont amikor beraktam a játék lemezét, lehet, hogy még fent volt a tört gém. Az eredeti játék kezdőképernyőjén így az installálás menüpont helyett a Játék állt, így töröltem a tört verziót. A vezérlőpultos megoldással szerettem volna eltávolítani (programok telepítése/törlése), amit nem engedett, hát töröltem manuálisan. Viszont még mindig a Játék gomb szerepelt ott, ahol az install-nak kellett volna lennie, de mivel nem volt a játék a gépen, nem is tudott mit elindítani. Hátha alapon formatáltam a partíciót. Hát így se volt jó. A kereső nem talál találatot, nem tudom, mit kellene még törölni/módosítani, hogy a telepítő elfelejtse, hogy a tört gém már létezett a gépen.

#telepítés #BÚÉK #eredeti játék #kutya meg a mája #Bendegúz seprűt eszik #jöttök lolozni #nem jöttetek #kikaptunk
2014. jún. 8. 16:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!