Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek kiadjak a GTA 5...

Szerintetek kiadjak a GTA 5 PC-re vagy vegyek inkab egy konzole-t?

Figyelt kérdés
nagy GTA rajongo vagyok, az eddigi sorozatoakt mind PC-n nyomtam, de sajnos a PC-t eleg gyakran lekell cserelni vagy ujitani a jatekok miatt, szerintem jobb billentyun es egerrel jatszani, legalabbis en nem tudnak elkepzelnie gy shooter jatekot konzolon, de biztos megszoknam.. valyon lesz PC re is a jatek, ha igen akkor tuti lekell cserelnem a gepem mivel 2009 ben vettem. egy jo gep dupla anyiba kerul mindt egy jo konzole. szerintetek erdemesebb egy konzole ba fektetni mindt egy gamer pc be?
2014. jún. 9. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
en nem vartam meg vartam novemberig hatha kiadjak, de nem adtak igy vettem egy PS3-at meg egy 130cm es full hd tv-t es azont tolom azota a gta 5 ot.( bocsi a helyesirasert angol billentyuzetem van)
2014. jún. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ps3-at és azon tudsz gta 5-zni, unchartedezni, tlou, heavy rain, gow, beyond two souls stb.-vel is játszani.
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem adják ki, de csak sima konzolt vegyél, ne konzolét.
2014. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki fogják adni,az egyik Rockstar North fejlesztő mondta hogy az új gen. konzolos és a PC-s verzión dolgoznak,meg a GTA 6-ot tervezgetik.
2014. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha ki is adjak pc re biztos nagyon nagy gepigeny kell majd neki. ezert szerintem egy uj gep 2x annyiba fog kerulni mindt egy xbox 360
2014. jún. 10. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Éééééés (dobpergés)az E3-on bejelentették PC-re a GTA V-t :D


[link]

2014. jún. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudjatok mi a baj? atlag embernek nincs penze egy performance 200-250 ezer forintos gepre.. szerintetek milyen gepigenyre lesz szukseg? szerintem hogy jol fusson i7 proci, 8gbram, 2gb video kartya :D nos ez nem oltcso mulasztas, szerintem miutan kijon PC re egyre tobben vesznek xboxot meg ps, mikor meglatjak a kert gepigenyt :D
2014. jún. 10. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
i5 4670+8gb ram+r9 280x szerintem.
2014. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az I7 procinál meg a 8GB RAM-nál kezdődnek a dolgok, azok viszonylag olcsók. A videókártya az ami sokba kerül. Viszont nem hinném, hogy akkora gépigénye lesz, hogy 1 "gyengébb" gépen ne fusson el lowon-mediumon, azért annyira nincs jó grafikája. Bár most aztmondják, hogy "felturbózták" a grafikát, hát majd meglátjuk.
2014. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!