Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Használhatom a G2A weboldalt,...

Használhatom a G2A weboldalt, ha még nem múltam el 18 éves?

Figyelt kérdés

Van néhány (és valószínűleg lesz is a jövőben) Steam giftem, amiket szeretnék eladni, de nem nagyon találtam magyar oldalt erre a célra (Hardveraprón hirdetem, de nem nagy a kereslet), a G2A viszont konkrétan erre való. Elkezdtem olvasni a Terms and Conditions, amiben viszont kijelentik, hogy 18. életévét (vagy a cselekvőképesség életkorát, ami 18 nálunk) betöltötte. Ezzel nem is nagyon lenne bajom, ha nem tudnának utána járni, de azt is írja, hogy az igazolás kedvéért elkérhetik különböző hivatalos iratok fénymásolatait (személyi meg ilyenek, gondolom). Olyankor mi van, hogyha ezt kérik, és lebukok? Gondolom azért nem perelnek be, max felfüggesztik az accountom.


Valaki használja az oldalt, van tapasztalata ez ügyben?

15/f



2014. jún. 10. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én Ebay-ről vettem gifteket(játékokat)

Annyi volt, hogy megvettem, és küldte privát üzenetben a kódot.

2014. jún. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán bankkártya kéne hozzá szerintem. Azon általában van 1-2 adat, ami kellhet nekik. Esetleg ha valamelyik szülőddel beszélsz, akkor lehet, hogy belemennének.
2014. jún. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bankkártyám van. Az Ebay tudom, hogy jó, de most erre vagyok kíváncsi. Szüleim abba biztos belemennének, hogy kitöltsenek valami engedélyt, hogy használhatom az oldalt, ha netán kérnének ilyesmit. De majd lehet, hogy írok a supportnak, és ők megmondják.

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 11. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!