Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan adhatok el a G2a.com-on?

Hogyan adhatok el a G2a.com-on?

Figyelt kérdés
Szeretném eladni a CS:GO nevű játékom. De már be van aktiválva és ha jól sejtem ezt már nem lehet "visszaalakítani" kóddá gondolom.

2014. jún. 11. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember te nagyon nem vágod ezt a témát, több sebből vérzik az egész ötleted, röviden NEM. Csak a nem használt kódot lehet eladni. Vagyis el lehet adni a használtat is, de g2a-n úgy is visszakapja az a szerencsétlen akit átversz, ha nem teljesen hülye és védelemmel veszi.
2014. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kérdést úgy tettem fel hogy, valószínűleg, feltételezem és sejtem hogy ez a dolog így nem fog működni. Nem fogok senkit sem átvágni, ha akarnék sem tudnék. Kérdés, illetve ha jobban tetszik csak egy feltételezés volt. Nem kell állandóan az ember torkának esni.
2014. jún. 11. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!