Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor már megjelent az...

Most akkor már megjelent az XBOX ONE?

Figyelt kérdés
Tavaly óta lehet kapni Xbox One-t a nagyobb konzolboltokban, de a napokban meg azt olvastam hogy November 22. jelenik meg Magyarországon. Most akkor hogy van ? Amit a boltokban lehet kapni miben más mint ami majd November 22. jelenik meg ?

2014. jún. 11. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Pontosan én sem értem annyira. De a GameStar Hungary írta, hogy a Microsoft bejelentette, hogy szeptember 5.-étől lehet kapni már magyarországon.

Pontosan idézem a Microsoftot:

"Örömmel jelentjük be, hogy az Xbox One 2014. szeptember 5-től kapható Magyarországon"

2014. jún. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha most veszed meg( gondolom)

-nincs magyar support

-magyar nyelv

-régió választás

2014. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan az a gép lesz 22-én.


Hivatalosan novemberben jelenik meg Magyarországon, azért lehet már kapni, mert azokból az országokból hoznak be ahol már lehet kapni.

Nincs magyar támogatás hozzá, valamint ha garanciális gondok vannak azt novemberig elég körülményes intézni.

2014. jún. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!