Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en, ha vannak akciók,...

Steam-en, ha vannak akciók, akkor a complete-eket is leárazzák?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 12:22
 1/6 Warren Scott ***** válasza:

Complete miket?


Ha jól értelmezem a kérdést, akkor vagy teljes játéksorozatokról beszélsz, vagy egy adott játék minden kiegészítőjéről a játékkal együtt.


A válasz időnként mindkettőre: igen


Pont tegnap volt a Max Payne3 különféle változataival és kiegészítéseivel együtt leárazva.


Kicsivel korábban az egész Max Payne sorozat is le volt árazva, az előtt pedig a Max Payne3 megjelenésekor az első és második rész volt leárazva.

2014. jún. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én a Counter Strike Comlete-et figyelem egy ideje, de még nem történt semmi. Amúgy van olyan oldal, ahol leírják, hogy mit áraznak le?
2014. jún. 12. 12:39
 3/6 A kérdező kommentje:
* Complete
2014. jún. 12. 12:42
 4/6 Warren Scott ***** válasza:

Nem értem a kérdésed.


A Steam Store a friss és a leárazott játékokat listázza egész nap, minden nap.

2014. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le szokták árazni a Complete packokat is mert karácsonykor a GTA Complete pack is akciós volt. Szerintem várd meg a Steam summer sale-t ott hátga akciós lesz
2014. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi
2014. jún. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!