Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A "The Elder Scrolls V Skyrim"...

A "The Elder Scrolls V Skyrim"-ban hogyan lehet családot alapítani?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy miután vettél egy házat valamelyik főbb városban, utána lehet házasságot kötni férjtelen nőkkel a játékban... a kérdésem: hogyan? és egy másik kérdés: miért? vagy is mire jó az hogy legyen egy feleségem és esetleg gyerekem? Mivel a játék valamennyire lineáris felépítésű (pl amíg nem végzed el az első sárkányos melót, addig nincsenek sárkányok...) lehet hogy ki hagytam egy olyan eseményt, helyszínt ahol találkozom "életem első nőjével" a játékon belül? :D Vagy ez miez?


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2014. jún. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A házassághoz kell Mara amulettje, (amulet of Mara) melyet riftenben találsz. Maramal-nak hívják a szerzetest, akitől tudod megvenni - elején még a kocsmában van, majd Mara templomában.


ez az amulett egy házasságkötő dialógust tesz lehetővé egy pár NPC-nél. ha megvan a kiválasztott, akkor a házasságot 24 ózán belül le kell rendezni ( Mara templomában)


ezekután megkérdezi a házastárs, hogy hol lakjatok ( náluk, vagy nálad)


Gyereked pedig csak örökbefogadással lehet...


egyébként a feleség nyithat boltot, vagy pedig elkísérhet kalandozni, de ez személytől függ...

2014. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) Azóta már van feleségem ami azon kívül hogy napi (minimális) bevételt hoz és ad "házi kosztot" nem igazán jó semmire, de legalább elmondhatom hogy van :D


Köszönöm még egyszer a válaszod!

2014. jún. 14. 15:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy házban alszol a családdal, kapsz egy "Lover's comforst" effektet, amitől 8 óráig 15%-al gyorsabban fejlődnek a képességeid. Kombinálva valamelyik Guardian Stone-al, ez eléggé felgyorsítja a szintezést.
2014. júl. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!