Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta San Andreas mini mappal...

Gta San Andreas mini mappal mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Bocs ha egy kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést!

A lényeg csak annyi lenne, hogy gondoltam, hogy megváltoztatom a célkeresztet és letöltöttem egyet és ahogy videókban láttam úgy be is raktam. De amikor beléptem nem a célkereszt változott, hanem a min térkép a képernyő bal alsó sarkában. Annyi az egész, hogy benne van egy célkereszt, egy fekete. Az igazi célkereszt viszont nem is változott. Már letöröltem háromszor, de nem történt semmi, ugyan úgy ott van!! A hud.txd fájlt kellet megváltoztatni, legalább is a videóban úgy láttam. Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm a válaszokat!!!



2014. jún. 15. 10:20
 1/3 anonim válasza:

A hud.txd tartalmazza az objektumokat abba kell bele importálni a célkeresztet a régi helyére. Valószínüleg össze keveredett valami. https://www.youtube.com/watch?v=4NbZZ48nWbQ Ez a vidi tényleg jó 100%.


A txdworkshop-ot a gta hungary-ról töltsd le!

2014. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor a mappal mi legyen? Örökre úgy marad?
2014. jún. 17. 22:10
 3/3 anonim válasza:

Adsz egy email címet és hapsz egy érintetlen hud.txd-t.

Ennyit tudok segíteni.

2014. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!