Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen tablet-et ajánlanátok...

Desmond89 kérdése:

Milyen tablet-et ajánlanátok MINIMUM, a Hearthstone-hoz, amin még élvezhetően fut? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sajna azt sem tudom, hogy androidra már van-e heartstone, vagy csak windows-ra?

2014. jún. 16. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] 2014 2. feélben jön androidra és iOS-re. Én szerintem egy Navon raptor 7 tablet elvinné. majd ha kijön nézz róla viditesztet hogy milyne tableteken futtatják
2014. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iOS-re már rég kijött...
2014. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja csak egy iPad 2-3-4-szer annyi mint egy Android-os tablet. És nem mindenkinek van pénze almás túlárazott hulladékra
2014. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Az apple termékek nincsenek túl árazva, amennyivel többe kerülnek, annyival többet is érnek (ha nem többet).
2014. júl. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

annyival egyátalán nem jobbak, sőt nagyon is túl vannak árazva. ráadásul ha bővíteni akarod nem teheted meg mert az a szar apple-be nem lehet microSD-t tenni ami hatalmas kicseszés... fele annyit érnek mint amennyibe kerülnek. mindenhol sokkal ocsóbbak csak Magyarországon ilyen drága... nekem apple termékekkel csakaz árával meg a bővíthetőségével van gondom mssal nincs.


Üdv.

2014. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ma jött ki világ szerte tabletre, ha a minimum követelmények(1GB ram 7"es kijelzo min. ) akkor menni fog de ami nagyon fontos hogy a belső memoriajaba Legyen legalább 3 GB szabad hely mert olyan zseniális módon csinálták meg hogyha letöltöd azt az alap 500mb ot aztán még unpackol fajlokat amik a belső memoriara mennek és nem sdre. Kell neki egy olyan 3GB mert nekem van 1 GB szabad és nem jó neki
2014. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!