Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kontroller nélkül (billentyűze...

Kontroller nélkül (billentyűzettel) érdemes kipróbálnom a dark souls 2-t?

Figyelt kérdés
Nem játszottam az első részével de azt hallottam hogy pc-s átirata játszhatatlan, a második részre az érdeklődésemet a gamers.hu és pc guru pozitív kritikája hívta fel. Írták hogy nagyon nehéz játék főleg kontroller nélkül. Szeretek rpg játékokkal játszani (elder scrolls, witcher). Érdemes megvennem a dark souls 2-?

2014. jún. 16. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes, és a amit írtak hogy borzalmas meg ilyenek az elég kamu. Igen rossz volt de jött egy patch de ezt persze nem írják/1x kijátszottam billel, maradék sok joystick/. És igen érdemes ,de a dark souls I-et is szerezd be. Személy szerint az jobb mint a II de az is zseniális. Ám készülj fel hogy ez nem olyan mint a elder scrolls meg a witcher. Itt nem kapsz küldetéseket hogy menj ide menj oda. Elindulsz és itemekből/npckből nyert információkból kell kinyerni mit is kell csinálni / merre kell menni.
2014. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg ha van ps3 akkor szerezd be hozzá a Demon's soult ( az a legelső soul játék és elég király az is)
2014. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!