Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Angol tudás nélkül bele lehet...

Angol tudás nélkül bele lehet kezdni egy PC játékba?

Figyelt kérdés

Persze olyanra gondoltam amihez nincs magyarosítás :)

Rá lehet jönni a küldikre...stb. anélkül is?

Pl.: Pókember,Batman,Far cry...?



2014. jún. 17. 00:40
 1/5 JOKER6 válasza:
ja én onnan tanultam meg angolul.csak figyeld a eseményeket és kitalálod mi folyik a játékban
2014. jún. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen :) szerintem igy a legkönnyebb tanulni angolul :)
2014. jún. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért ha egy olyan minőségi játékkal játszol majd, mint a Witcher vagy Last of Us, Heavy Rain stb. akkor nem nagyon fogod átérezni, hogy mivan.
2014. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Warren Scott ***** válasza:

Igen, a Batman Arkham széria alkalmas erre, ha azért odakészítesz egy angol-magyar szótárat a környékre, hogy pár gyakran használt szót kikeress, nagyon gyorsan meg lehet jegyezni azokat, és azon kapod magad, hogy a második Arkham résznél már a történetet figyeled, nem a kifejezéseket.


Ahogy a többiek is írták, jó módszer az angol tanulására is. ;)

2014. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát hozzá lehet, csak kb. olyan lesz, mintha egy könyvet visszafele olvasnál. Azt se tudod majd mit miért csinálsz épp, ki kicsoda, mi miért történik. Én kis pisis koromban elég sok játékot játszottam angol tudás nélkül, most meg rá 10 évvel már csak fogom a fejemet mikor újrajátszok 1-2-t, mert a legtöbb történetét nevetségesen félreértelmeztem.


Sztem kezdj ilyen agyatlan lövöldékkel, ahol csak "mész oszt lősz" mint a Serious Sam, Counter Strike, Call of Dutyk.

2014. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!