Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan focis játék,...

Létezik olyan focis játék, ahol nem csal az AI?

Figyelt kérdés

Még emlékszem a FIFA 04-re, hogy mindig úgy védett a kapus, hogy szöglet legyen az ellenfélnek, gyakorlatilag a meccsek nagy részének harmada szögletrúgás volt, a becsúszások többsége pedig instant sárga lapot ért. Aztán adtam egy esélyt a sorozatnak, és olcsón megvettem a FIFA 13-at. Amatőrön iszonyat béna volt az ellenfél, több év kihagyás után elsőre 6-0-ákra győztem, majd félprofira állítottam, ahol pedig szembesültem azzal, hogy az AI iszonyat béna, de csalással próbál nyerni. Sokszor direkt úgy váltogatja az irányítható játékosokat a gép nekem, hogy ne tudjak egy kulcspillanatban jól reagálni, középpályán vért kell izzadni a szerelésért, míg a kapum felé közeledve nevetségesen könnyű lesz. A passzolások rendszere botrányos, csomószor csak eladja a labdát az ellenfélnek, 10 esetből egyszer persze az ellenfél is eladja nekem.

Átjöttek a haverok, és érdekes módon megszűntek ezek a problémák, amikor egymás ellen játszottunk, élvezhetővé és fociszagúvá vált a játék...



#csaló #FIFA 13 #csaló AI
2014. jún. 18. 12:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt ki is felejtettem, hogy az AI által irányított csapat játékosai kedvükre rúghatnak fel a pályán és szabálytalankodhatnak, maximum kapok egy szabadrúgást és el van intézve. Én persze apróságokért is lapot kapok.
2014. jún. 18. 12:22
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez így van, de ha ezt egy fanboy olvassa, már habzó szájjal fröcsög, hogy csak béna vagy. Egyébként a kérdésre válaszolva, nem nagyon van, illetve a Fifa egy arcade játék, nem a realításra megy.


Mondanám a PES-t, de a 14 szintén borzasztó lett. Esetleg 1-1 régebbi epizód vagy talán jövőre lesz valami

2014. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nonono. Senior jó foci játék nem lenni. nonono
2014. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisssss válasza:
a fifa a 15 től lesz a legeslegjobb az idén megis jelenik next-gen benne lesz a pc-be is és jó lesz olvass utánna egyébként a 14 is jó nekem nem szokott ilyet csinálni amit te leírtál addig be kell érni az új fifa 14 -el :)
2014. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Miért nem tudsz írni?
2014. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 David82 ***** válasza:

Szerintem a fifa 2002 volt a legjobb, abban csapatokat hoztam létre, jó volt a zenéje, nagy volt a játék hangulata, óriási gólokat lőttem, és ez a játék volt az utolsó 3D-s focis, amivel gólt tudtam lőni. Sem a Fifa06-ban, sem a 07-ben, sem a PES2011-ben nem tudtam meccsen egyetlen gólt sem lőni, hiába gyakoroltam szabad játékban. Borzasztó nehéz eltalálni a kaput. Egyszerűen hagyni kellett volna a készítőknek a Fifa'99-es koncepciót (mert az elmúlt 20évben az volt a legjobb kiadás) és arra ráhúzni egy szép, korszerű grafikát. Szerintem bomba üzlet lett volna nekik, és mi is jól jártunk volna.

Dehát hiába van meg nekem mindkettő, ha XP-n nem futtatható.

2015. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A PES 2015 szerintem nagyon jól sikerült, azt próbáld ki. Azt még nem vettem észre hogy a gép csalna a focis játékokban, na de mindegy :D
2015. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!