Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sim City 4-ben hogy tudom...

Kyrie kérdése:

Sim City 4-ben hogy tudom csökkenteni a légszennyezést?

Figyelt kérdés
Már van egy nagy városom ipari, kereskedelmi és lakó negyeddel. Szinte az egész térképet beépítettem már, és szeretném ha szépülne, illetve egy gazdagabb, magasabb város lenne. De nem megy addig, amíg az ipari negyednél ilyen nagy a légszennyezés. Hogyan tudom csökkenteni?

2014. jún. 19. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első,zöld ikonra kattintva lehet fát ültetni.

Az épületeknél (ahol a rendőrség,stb.) van,ott lehet

közösségi területet(parkot) létrehozni.

Szerintem parkot csinálni gyorsabb,de drágább is.

A fákat először nem látod,de egyre nagyobbak lesznek

2014. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A faültetéssel már próbálkoztam, de kb. semmi hatása nem volt. hosszú távon sem. Illetve lenne még egy olyan kérdésem, hogy hogyan tudom elérni, hogy High-tech gyáraim legyenek, meg vagyonosabb irodáim, illetve a lakóépületeim is magasabbak legyenek. Elméletileg a népességszámom megvan már a magasabb épületekhez, illetve át is húztam a lakóterületet közepesre illetve magasra, de csak közepes épületek épültek itt-ott. Plusz ezek egy része is lepukkant, pedig építettem iskolát, parkot, vízrendszert, rendőrségi épületet. Szóval elméletileg jónak kéne lennie...
2014. jún. 19. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!