Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam-en jár kedvezmény, ha...

Pro Patria kérdése:

Steam-en jár kedvezmény, ha egyszerre többmindent, vagy egy bizonyos értékhatár felett rendelek játékokat?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.//vagyis nem tudok róla// viszont van olyan hogy veszel valamit és kapsz 1 kupont egy másik játékhoz. Ám csak sale-en vásárolj steamen mert másfélszer annyi az ára mint a dobozos a boltban.
2014. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sale-en? Nem tudom, az milyen különbséget takar, nem használtam még Steam-et vásárlásra.
2014. jún. 19. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Sale mikor leárazások vannak. Pont mától avn a nyári leárazás és ilyenkor 20-95%os leárazások vannak
2014. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A leárazásokat szeretném én is kivárni, a Left 4 Dead-et szoktam nézni, de ma is ugyanannyi, mint volt, sajnos.

Arról az alkalomról, mikor ingyenesen letölthető volt, lemaradtam.

Úgy hallottam, húsvétkor, karácsonykor szokták leárazni. Reménykedtem, hogy nyárra is.

2014. jún. 19. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!