Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor mi a vége?

Most akkor mi a vége?

Figyelt kérdés
Kijátszottam az Among the Sleep nevű "horror,kaland" játékot de tizenéves fejjel nem szűrtem le belőle sokat főleg a végét nem értettem?!! Valaki elmagyarázná vagy linkelne leírást a játékről vagy valami légyszi! ??

2014. jún. 19. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Adott az anyuka, a kisgyerek (Te), a Teddy maci és az apa (a Teddy maci az apukát szimbolizálja, illetve ő küldi neked, viszont az anyuka ezt úgy adja neked oda, mintha az ő ajándéka lenne hozzád). Az anyuka alkoholista, ezért vált el tőle a kisgyerek apja. Többször látjuk, hogy az anyuka ittas állapotában folyton agresszív, és üti a gyereket. A játékban a szörny az alkohol szimbolikusan. Ez ellen küzd a kisgyerek, mivel a szörny teljesen megfertőzte az anyját. A játék során mikor a kisgyerek megöleli Teddyt, akkor az apukájára gondol, és ez ad neki erőt, hogy megmentse az anyukáját. A játék végén a szörny szétválaszt téged és Teddyt, mivel az alkohol (a szörny) volt az oka annak, hogy apuka és anyuka elvált, és ezért nem láthatja a kisgyerek az apját. Az utolsó jelenetben az anyuka részegen fekszik a földön, segíteni akarsz neki, de megüt téged. Ekkor kinyílik az ajtó, az apuka az, aki elvisz téged magával, közben pedig Teddy hangján beszél hozzád.


A befejezés egyszerre szomorú és boldog, mivel végül az apuka elvisz magával, és együtt lehettek örökre, viszont az anyukát nem sikerül megmenteni, és valószínűleg a szörny teljesen elragadja.

2014. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!