Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Onlineban miért ilyen...

GTA Onlineban miért ilyen kevés pénzt ad minden és miért nem lehet gyorabban pénzhez jutni? Nem megfelelőek az ár arányok!

Figyelt kérdés
Egyszerűen már szét akartam cseszni vagy becserélni a GTA 5-öt mert egyszerűen az onlineban marhára nem lehet pénz szerezni. Mondok egy példát: Megcsinálsz egy munkát 10 perc alatt kapsz érte kb 8500$-t legfeljebb 15000$-t egy ratyi kis trabant szerű autó meghaladja a 400.000$-t. Valaki tudna valami hacket vagy glitchet (1.14 patchre nincs jailbreakelve a ps3-mam)

2014. jún. 20. 09:54
 1/8 anonim válasza:
Gondolom ezt azért oldották meg így, hogy sokat kelljen rajta játszanod. SAMP-on pl elég durván el lehet gazdagodni egy két szerveren, ahogy gta 4 szervereken is, gondolom ezt akarták megelőzni a GTA online-ban.
2014. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 1 óra alatt szereztem 200 ezret. Veled van a gond.
2014. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom mikor valaki sír, hogy nem lehet mindent azonnal... Sajnos hozzá lettetek szoktatva a mai gagyi könnyű játékokra. Ez a lényege vazze, hogy játssz, és ne olyan 1-2 órás játék legyen mint a legtöbb mai.
2014. jún. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát.. nem tudom te hogy vagy, de nekem 25millió $ -om van gta online -ban. Akkor valamit nem jól csinálsz...
2014. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 noszty545 válasza:
nem tudjatok hogy miert teszi ki a gta5 ha akkarok onlinen jatszani hogy the rockstar game services are unavailable right now please return gta5 and try again later? aki tudja az irjon
2014. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Valamit elbasztál de tudod van tőzsde nekem is 16 millióm van napi 3-4 órát kell rá szãnni
2014. jún. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
haha karacsonykor raraktak az adminok bountyt a baratomra 2000000000 $ perkaltam xDDD
2014. júl. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
bocsanat nem ket milliot hanem 2 milliardot csak osszevegyultem a szamokkal, csak annyi h abbol el koltottem 30 milliot es a tobbi ugy hagytam, aztan leszaltam az onlinerol a suli miatt es most kezdtem el folytatni es csak 90 ezer volt mar :D
2014. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!