Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin Creed 3-at feltele...

Az Assassin Creed 3-at feltelepítettem minden és ezt írja ki :a program nem indult el, mert D3DCOMPLIER_43. dll hiányzik a számítógépről. Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kell venni a játékot!
2014. jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hagyjál már .
2014. jún. 20. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Van fent driver ?
2014. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van, de ha ennyire skót vagy akkor a dll fájlokat le lehet tölteni internetről is. Persze megvenni sokkal egyszerűbb és időtakarékosabb mint keresgetni a megfelelő dll-t (ja és lehet több dll lesz amit le kell még szedned), és olyan helyről letölteni ahol nem szedsz össze vírusokat. Ha megveszed olcsó lesz mert már rég jött ki, lesz Uplay fiókod rajta játékkal amire a köviket is felrakhatod, nem lesz vírusod és támogatod a többi AC kijövetelét (mert ugye szeretnéd hogy legyen, mivel le akarod tölteni a játékot) és nem töltesz el akár órákat a dllek ( és a velük lejövő vírusok ^^) keresgélésével. Pussz
2014. jún. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jovan többet biztos nem kérdezek ezen az oldalon.... annyi volt hogy megkellett Crackelni .... de ti vegyétek meg nyugodtan.....
2014. jún. 21. 16:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is egyszer vettem meg egy játékot az volt az első és az utolsó is nem működött mindig csak hibákat írt ki.
2014. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!