Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft. Veletek is volt...

Minecraft. Veletek is volt már olyan hogy "megszerettek" a falusiak vagy hasonló? Esetleg valami más, furcsa dolog amire nem számítottatok?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!


Csak arra lennék kíváncsi hogy veletek is történt-e már ilyen, mint velem.


Tekkit-el játszottam. Kezdtem egy új tutorial jellegű mapot, ahol Industrial Craft, Build Craft, Red Power, Computer Craft, stb. . szerkezeteket készítettem(és persze ezek kombinációját). Csak unaloműzésből építgettem is.. "Teljesen lapos" map volt. Találtam egy falut, és köré felhúztam egy kib*szott nagy, smaragdból készült várfalat, computeres, jelszavas ajtóval. A falun belül is építettem bankot, meg magamnak egy házat, meg asszem egy benzinkutat. :D Volt egy kutyám is. Megcsináltam a falu védelmét goelemekkel. Mikor ezekkel készen lettem, és csak úgy mászkáltam a faluban, egyszercsak azt vettem észre hogy a falusi (asszem hogy ő volt a "polgármester" szerűség) odajött mellém és elkezdett "beszélni"(írt a chatbe) hozzám. Természetesen angolul. Lefordítottam, és ha jól emlékszem valami ilyesmi volt a lényege: nem tudom már hogy mondta, de olyasmit mondott hogy köszönik a védelmet, és dobott nekem vasat. És valami ilyesmit mondott hogy "tessék itt egy kis vas, fordítsd védelemre" vagy hasonlót. És ezt nem csak egyszer, hanem többször is csinálta. Meg azt is szokták hogy odamennek a kutyámhoz és mondják neki hogy "Ki a jó fiú? Bizony, te, igen, te." vagy hasonlót és dobnak neki sülthúst... Ja, és építgetés közben/utána/előtte sem ütöttem meg egyetlen egy falusit sem.


Ez nem olyan legenda, mint Herobrine! Nem hazudok, az egyik haverom is látta ezt! És még asszem megvan a backup lemezemen a mentés, de nem biztos, majd előkotorászom. Történt már valakivel ilyesmi? Ja, és nem volt benn semmi falusi AI mod. És máskor soha nem történt velem ilyen, csak akkor, azon a mapon.



2014. jún. 20. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy egy mod volt (erre tippelek) vagy pedig szimplán belerakták már rég a játékba, hogyha a falusiak mellé építkezel, akkor elkezdenek veled szimpatizálni. Ennyi.
2014. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem hogy miért van/volt... Csak furcsa hogy ugyan azokkal a modokkal, játékverzióval (sem) történt meg velem máskor ilyen, csak azon az egy mapon... Pedig sokat játszottam vele. Úgyhogy részemről is ennyi.
2014. jún. 21. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!