Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam-en vásárolt játékok...

Pro Patria kérdése:

A Steam-en vásárolt játékok elvesznek, ha letörlöm őket helyhiány miatt, és később akarom majd újra feltenni, esetleg ha újratelepítem vagy akár teljesen le is cserélem a gépemet, vírusos lesz, és tönkremegy, vagy bármilyen más módon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, elvégre teljesen feleslegesen hozol létre egy felhasználót.( A valódi válasz persze nem.)
2014. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát ha holnaptól kékhalál lesz a gépemen, és csak újat tudok venni helyette, akkor is? (Gondolom, ilyen esetben legalábbis újra kell telepíteni a játékot, mert csak "emlékszik rá" a Steam, és szabadon játszható később is, de gépre tett telepítés elveszett.)


De így hogyan akadályozzák meg a visszaéléseket? Például egy megvétellel több gépre is feltelepíteni a játékot a felhasználó fiókkal bejelentkezve?

2014. jún. 20. 23:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha X ideig nem telepítem, érvénytelenítik?
2014. jún. 20. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. Amíg a felhasználói neved és jelszavad megvan, addig a játékaid is meglesznek.

A Steam egy "felhő" - egy internetes tároló, mint a polcod otthon, csak ez virtuális.

Sok játéknak (nem mindnek) még a mentéseit is tárolják, így újratelepítéskor ezzel sem kell törődnöd.

2014. jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zageer válasza:
A Steam eltárolja, hogy melyik játék van meg neked és ha jól tudom még a mentéseid is megmaradnak (ebbe nem vagyok biztos). Visszaélni azért nem tudnak ezzel mert egyszerre csak egy helyről lehetsz bejelentkezve.
2014. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
MEgmaradnak a játékaid és bármikor újratelepítheted őket. Sőt ha újrarakod géped akkor is telepítheted és a mentések is megmaradnak. nekem is megmaradtak mikor windowst újratelepítettem.
2014. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a "Könyvtár"-ban "listanézet"-nél a játék neve mellett egy felhőcske látható, akkor játékállást is tárolja a rendszer. (Steam felhőnek hívják - mikor vásárolsz játékot, ott is megemlítik, hogy jár-e hozzá ez a szolgáltatás.)
2014. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vass Gábor ***** válasza:
Uplayen is megmaradnak a mentések?
2017. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!