Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok segíteni? A sims...

Tudnátok segíteni? A sims 3hoz letöltöttem egy kiegészítőt, a házi kedvenceket, de nem működik.

Figyelt kérdés
Letöltöttem, frissítettem az alapjátékot, telepítettem a kiegészítőt, crackeltem, de nem jó a crack. Letöltöttem már több cracket de egyik se jó. És akárhányszor elindítom, kéri a regisztrációs kódot, amit ugye nem tudok. Nem vagyok nagy számítógép zseni, de már agyam eldobom, hogy semmi nem jön össze. Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 22. 10:48
 1/2 anonim válasza:

Itt van pár regisztrációs kód/ telepítőkód:


8CUL-9LFY-BBA0-QKKU-EFLT

68FX-RSGF-89ER-XAF7-VFLT

428Y-7RQY-FATQ-S5S2-IFLT

SW4L-QW6P-98XI-EBK1-LFLT

C2NE-EM9B-SJ2D-SYM8-8FLT


Amúgy a játékoddal semmi gáz nincs, mindig be kell írni bármelyik sims kiegészítőről van szó a telepítőkódot. Am ha beírod google-be h : sims 3 (kiegészítő neve) serial code,akkor megspórolsz itt egy csomó időt. ;) sok sikert a továbbiakban! :D

2014. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem lett jó. :s inkább leszedtem a sims 2-t, de azzal is vannak bajok :D az éjszakák kiegészítő az megy, de házi kedvenc kiegészítőt sehol nem találok, egy oldalon se. már végignéztem az összeset, de nincs magyar, amit telepíteni is tudnék. Találtam, de az vagy hibás volt, vagy mit tudom én, felidegelt. :D

ncoreról tudnék leszedni, de nem vagyok regisztrálva oda. :s

2014. júl. 7. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!