Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League Of Legends ben kit...

MetanHU kérdése:

A League Of Legends ben kit érdemesebb megvenni Udyr vagy Xin Zhao?

Figyelt kérdés
kezelésre könnyüek vagy nehezek build counter ,tudom hogy nem hasonlóak a karakterek de nem tudom melyiket kéne megvenni

2014. jún. 22. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

mivel te fogsz jatszani veluk igazabol neked kellene donteni

ha nem tudsz akkor mind2

2014. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nagyon könnyű kezelni, Udyr tankesebb, Xin talán nem annyira unalmas.
2014. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
eldöntöttem hogy xin-t fogom először megvenni mert kipróbáltam tényleg könnyű és jó Udyr-t azért gondoltam mert vidiket is láttam hogy OP-volt meg nálunk is pvp blind pick ben (elég jó volt az enemy ) 25/4/12/169 ugyhogy de őt később
2014. jún. 22. 11:59
 4/8 anonim válasza:
Udyrt akkor szoktam pickelni ha supportosabb junglerre van szükség. Nagyon sok mindenhez kapóra jön udyr gyorsasága, és magas early burstje.
2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Xin Zhao nagyon jó döntés épp mos daráltam vele és állati OP. Annyi életem volt Xin-nel mint a körmöm Master yi-nek pedig elég hosszú, rá nyomtam 3 skill-t és meghalt:D

Egyszóval nagyon király választás :)

2014. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Előzőnek: Azért mert elfeedeltek még nem OP-bb egyik champion a másiknál.
2014. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja én lehet hogy rosszul fejeztem ki magam. Ezzel a válasszal nem azt akartam érzékeltetni hogy, Xin' OP-bb csak hogy ő is az de egyik championnál se gondolom jobbnak csak egyszerű a kezelése :D
2014. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Udyrt mert mostanában ölég jó


legalábbis én jo vagyok vele

2015. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!