Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban mért nem tudom legyőzn...

Lol-ban mért nem tudom legyőzni az ellenséget?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom megölni az ellenséget. Még elég kicsi szinten vagyok, de vannak olyanok akik ugyanannyin vannak mint én, mégis legyőzik. Folyton veszem az itemeket, de valahogy hiába támadom őket, ők belém ütnek egyszer és már meghaltam....:/ Mit rontok el?

2014. jún. 22. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így müködik. Vannak a játék elején erősebb, játék végén erősebb champek, vannak egyáltalán nem erős champek, akik tankok, vagy supportok. Nem mind1, hogy hogyan helyekedsz, veszel-e tankos itemet, ha igen akkor varázs vagy fizikai ellen. A skillek használata se mind1, illetve mennyire lett feedelve azaz mennyire sok goldot szerzett és abból vásárolt az ellenfél. Ha írsz privátba tolhatunk 1 mecset.
2014. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Először is ,ezek alapján beginner botozz egy darabig. Ez azért fontos, mert egy intermade bot még túl nehéz számodra, a sok smurf maitt pedig az emberek elleni játék elveheti ak edvedet.


https://www.youtube.com/watch?v=RTpMCbPKrr8


Segítség, videó magyarul. Továbbá ajánlom a hivatalos magyar oldalt, ott is sok segítség van.


Most az lenen a legcélszerűbb, hogy váalsztasz egy hőst. Mondjuk garent. Nos, menj vele sokat, megtanulod, mit tud, megtanulod használni, valamennyire farmolni is, és közben megismerkedsz az ellenfelekkel, a képességekkel...


Garen topra megy, ott pedig olyan botokat fogsz kapni ellenfélnek, akikkel a játékosok nagy valószínáséggek szintén topra fognak menni. Eztuán válassz egy másik hőst, akivel mondjuk középre mész, így megtanulodhasználni ,emgismered a mides hősöket és így tovább...


Nem árt tlaálni egy olyan barátot, aki magasabb szintá, és tud neked segíteni, vlaamint videókat nézni, és elolvasni, mit tudnak a hősök, és memorizálni - ez a legfontosabb.


Jó játékot!

2014. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert n00b vagy.
2014. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Általában Jinx-szel szoktam lenni, akkor mit érdemes vennem?
2014. jún. 22. 17:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is farmolni kell megtanulnod. Az, hogy mit veszel, függ aszituációtól, de jinxel ez a három cucc mindenképp meglegyen: Blood thirster, attack speed-es cipő, last wisper. Ezeken kívül kell attack pseed és még crit. A többi már tőled függ.
2014. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 savanyújóska ***** válasza:
Crit itemek: statik shiv (attack speed is), phantom dancer (attack speed is), infinite edge. Plusz ha Jinx-el mész, nézz utána a "last hit" jelentésének, és gyakorold, neki, mint adc-nek ez kell.
2014. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jinx ADC a mainem, az én buildem általában (bár szituációtól is függ):

Bloodthirster, Berserkers Graves, Statikk Shiv, Last Wishper, Infinity Edge, Guardian Angel


ADC-ként az első és legfontosabb feladatod: farmolni.

Farmmal xp-t és aranyat szerzel, nagyon fontos, hogy minél előbb befejezd a buildetet. Ehhez sok farmra van szükséged, próbálj meg minél kevesebb miniont elbukni.


És ne aggódj, minden kezdő nehezen indul. Gyakorolj, aztán hip-hop pentakill :)

2014. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!