Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Last of Us játékban...

A The Last of Us játékban tényleg Ellie volt az egyetlen immunis?

Figyelt kérdés
Mikor Joel Ellie mentése közben talált egy audio felvételt, akkor az nem igazán tiszta, hogy mi volt benne... Volt több immunis is, csak nem sikerült előállítani az ellenanyagot, vagy tényleg Ellie volt az egyetlen?

2014. jún. 22. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazán gondolhatnál arra, hogy nem spoilerezel a kérdésben...:/
2014. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uhh, bakker igazad van... Bocsi. :(
2014. jún. 22. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem már nyugodtan lehet spoilerezni, engem egyáltalán nem érdekelt a Last of Us, de még én is kijátszottam már rég. Szerintem akit egy kicsit is érdekel a játék, az már tudja az egész történetet, vagy megvette, vagy megnézte a végigjátszást.


Én úgy emlékszem hogy ő volt az egyetlen immunis, pontosabban ő azért lett az, mert az agyában a gomba mutálódott, és így egy olyan dolgot kezdett el termelni, amivel lehetőség lett volna az ellenszert előállítani a fertőzésre. Épp ez a csattanó a játék végén, hogy bár Ellie az egyetlen immunis, Joel mégsem hagyja hogy kivegyék az agyát, ezzel gyakorlatilag milliók életét kioltva, akiknek hasznára vált volna az ellenszer. És ez pedig azért van, mert neki már gyakorlatilag semmi sem maradt az életben, csak ő. Még mondja is a végső videóban Ellienek, hogy ne legyen elkeseredve, találjon valami okot amiért érdemes élnie. Neki ez pont Ellie.

2014. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!