Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rá esély, hogy lesz...

Van rá esély, hogy lesz folytatása a Star Wars Knights of the Old Republic-nak?

Figyelt kérdés

Tudom elég régi játék, meg minden de most kedvet kaptam egy kis nosztalgiához.Első második rész már kijátszva mindkét oldalon többször is (a másodikat most tolom ötödjére :).Sajnos a harmadik részt nem készítették el.Pedig jó lett volna, a 2. kicsit összecsapott lett a vége felé, és sok helyen látszik hogy még egy részt akartak volna a tervezők, de nem jött össze.Pedig milyen jó lett volna ismét egy kis Revanos történet.Elvileg a harmadik lett volna az utolsó rész, ahol egy száműzött jedivel lehetett volna menni Revan után.Szerintem pofás kis lezárása lett volna a trilógiának.


Van még rá esély, hogy valaki elkészíti a KotOR 3-at? Vagy valami mod van a 2-höz ami ad hozzá valami kis extrát?(pl. valami Revanos kiegészítő mod stb.)?Azért érdekel főleg Revan mert elvileg az ő története folytatódna.



2014. jún. 22. 18:57
 1/3 EZEZ ***** válasza:
Énis nagyon sajnálom hogy így abbamaradt nagyon tetszik nekem is a története és sokszor toltam ki énis :) ezt találtam nemrég mikor énis kutattam utána hogy hátha lesz: [link]
2014. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy nem kamu a cikk és tényleg elkészül! :D
2014. júl. 12. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

hát baromi sokan várnak a 3-ra


a 2.nek jött valami frissítése steamen, én végigtoltam újra, restored content moddal, meg egy új bolygót is hozzáadott, sajna elég uncsi volt


amúgy tudtad, hogy Bao dur-t, meg Handmaiden-t meg Mira-t jedivé lehet formálni?

2015. júl. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!