Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dotába, miért ilyen szörnyű,...

Dotába, miért ilyen szörnyű, a ranked rendszer?

Figyelt kérdés

Már régóta figyelem, hogy néha lvl 150-esekkel kerülök szembe(az én szintem 19...).Ennél már csak az a jobb, ha nem tudok ellen játszani, mert akkor meg jön, a noob report.Erre van valami megoldás?

(Nem tudok haverokkal játszani, mert senki sem Dotázik)


2014. jún. 24. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a problémám csak fordítva... lvl 120 vagyok 4500 ratingel és bedob lvl 14 egy csapatba... TBR szintel... Aztán igen bántja mindenki(igaz nem tehet róla) de elég frusztráló tud lenni hogy a csapatban mindenkiben ott van a tapasztalat meg a tudás és valahogy a semmiből bekerül egy full kezdő. Ám ha kb még csak 19es vagy akkor még közel nem kéne rankedezned. Gondolom akkor nemrég kezdtél dotázni és nem vagy még ahoz a szinten. Ám egy Kezdő/béna még mindig jobb mint egy davaj davaj aki nem figyel/hallgat semmire.
2014. jún. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ott van a nevében. Ranked rendszer. Nem szint alapján rak össze, hanem rank szerint. Hiába vagy 214514 level, ha nekem lvl 12-n ugyan annyi MMR-em van mint neked, akkor össze fog rakni minket egy csapatba. De amúgy solo ranked úgy ahogy van, használhatatlan. Én 3900-ról indultam, és egymás után 16-ot vesztettem, aztán nyertem 2-t, és megint zsinórba 13-at vesztettem... De ráadásul úgy, hogy sosem én voltam az aki miatt kikaptunk, mindig volt kb. 2 ember a csapatba aki 2-19-be volt. A klántársam aki meg körülbelül 3x rosszabbul játszott mint én (aztán ki is rúgták tőlünk pont e miatt, hogy minden meccset elrontott carryvel) meg 4500 MMR-en van... Egyáltalán nincs balance, ha kicsit jobban tolod mint az átlag, akkor berak melléd 3 Igort, hogy így egyenlítse ki a dolgokat. Ott röhögtem kínomba mikor Svennel 3x rampageltem 1 meccs alatt, aztán kikaptunk, mert mind a 4 csapattársam 0-14-be volt, plusz a tankunk a 45. percben 12 volt...
2014. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen random a dolog, attól függ hogy ki nyer, kinél van a kevesebb orosz.
2014. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jó a dota közösség nagyon sok a gyökér játékos hiába játszol jól ha a többiek bénák egyedül nem nyerhetsz csak néha.
2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!