Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, Vélemény :...

League of Legends, Vélemény : Orianna, Riven?

Figyelt kérdés

Sziasztok.véleményt kérnék a 2 karakterről.ezek közül fogom ma valamelyiket megvenni csak nemtudom eldönteni,tudom teljesen különbözőek:D ezektől a válaszoktól kiméljetek.

csak annyit kérnék hogy TI melyiket vennétek és MIÉRT.



2014. jún. 24. 15:05
 1/7 ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ ***** válasza:
Riven, mert nagyon OP és rohadt erős :D
2014. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orianna ha jól gondolom nagyon nehéz karakter ugye? Nehézségi fok is elég sok, de az nem mindig igazán pontos.
2014. jún. 24. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Orianna nagyon nehéz, de ha szereted a kihívást, türelmesen gyakorolsz, akkor őt ajánlom.
2014. jún. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 savanyújóska ***** válasza:
Nem nagyon nehéz, de ha most volt szerencséd játszani vele, amikor ingyenes volt kaphattál betekintést milyen. Ha nagyon nehéz, akkor hagyd a fenébe, ha szimplán csak kihívás, és nem könnyű, akkor érdemes lehet megvenni. Pl. most toltam párat Talonnal, és nem könnyű, és állítólag Kassadin is nehéz, nekem inkább olyan high risk - high gain champ, ha bejön, akkor gyalázok vele, gyengébb ellenfelek ellen supportnak is lehet vinni. (Q-val szétpokeolod őket, lvl6-tól pedig olyan burstod van, hogy ha az adc abból nem tud killt csinálni, akkor jaj..) De elsőre én is Rivent javasolnám, ő alapból fail-safe-ebb (a magyar nyelv visít!:D) választás, 4-ből két képessége gap closer, nem csak szteroid, de kivégző ulti (2. aktiválás), amikor ingyen volt, én szerettem, arra kell átállni, hogy ő nem bruiser, hanem papír, de nincs akkor burrstje, mint Fiorának (legalábbis nem olyan rövid idő alatt), cserébe van CC-je, még ha kicsit macerás is.
2014. jún. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oriannát vettem.és nagyon jól megy vele:) már 10-1 statom is volt.eddig kb 5 kört játszottam mert nemvolt időm de a legrosszabb az 3-4 volt ( az első ) onnantól jóval javult:D Nem olyan nehéz karakter mint sokan beszélik.Következő Syndra lesz.köszönöm a segítséget és a válaszokat.
2014. jún. 25. 23:14
 6/7 anonim válasza:

Sok sikert! Ha Oriannat megtanulod, akkor elég messze eljuthatsz vele. Nagyon jó carry, egy jó Orianna egyenlő lehet egy megnyert meccsel.

Sok profi is játsza, nézz meg néhány streamet. (Fnatic Xpeke pl szokott orianna-t játszani, érdemes megnézni, tanulhatsz belőle :) )

2014. jún. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben:) rengeteg videót megnéztem róla.minden kis történetet elszoktam olvasni mert úgy valamiért jobb. remélem mire már Ranked is mehet jóleszek vele:)

Most mégcsak lvl 15 vagyok.

2014. jún. 26. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!