Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Team Fortress 2. Egy jó...

Team Fortress 2. Egy jó fegyverösszeállítás Scout-ra?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy kraft, vagy pénzes az a lényeg hogy jól használható legyen!

2014. jún. 24. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az alap Scattergun a legerősebb, a profibb játékosok is azt használják. Csak minden lövés után tölts újra, így 2 lövés között újra tudja tölteni, ez ilyen félig bug.
2014. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A másodlagos és ütőfegyverrel mi a helyzet?
2014. jún. 25. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ütőfegyver mindegy, csak olyan ne legyen, ami valami durva negatívumot ad és nem éri meg (Pl. ha a Sandman van berakva akkor kevesebb az életed, a Candy Cane-el pedig 25%al jobban sebeznek a robbanások, ezeket felesleges használni) Másodlagosnak én a Mad Milket használnám, mert rengeteg pozitívuma van (el tudod magad és a csapattársaid oltani vele, a kémeket felfedi, stb.) vagy a Wingert, mert nagyobbat ugrasz tőle és 15%-al nagyobbat sebez.
2014. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másodlagosnak én vagy a tejet, vagy a szépfiús zsebpisztolyt ajánlanám, mert a -||- tól +15 életed lesz, és nem sebződsz a zuhanástól, de hátránya, hogy a tűz az jobban fáj

Harmadlagosnak meg tök mind1, én pl. sonkát használok, mert az ugyanazt tudja, mint az alap

2014. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!