Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Molten WoW szerveren lesz MoP?

Molten WoW szerveren lesz MoP?

Figyelt kérdés

Már van PTR pandás. De mi lesz a régi szerverekkel? A 3LK, és a 4 catással? vagy csak egy MOP realm lesz a többi melett?

Amugy még mindig olyan bugos a cata mint volt? Szal érdemes menni Frostwolfra most?mivelhogy tavaly játszhatatlan volt... Sokat javúlt? Vagy maradjak taurinál? De ott cata lesz játszhatatlan most...



2014. jún. 25. 11:04
 1/3 anonim válasza:
Lesz. A Molten WoW facebook oldalán 19-én azt írták hogy, 1 hónap távlatában már elérhető lesz. A PTR-t azért tették be mert a játékosok ott kereshetik a bugokat hogy, amire beüzemelik addigra 90% ki legyen javítva (elvileg) Én már játszottam rajta, igaz csak level 35-ig mentem el pandával de 85% működött a questeknek. Most gondolom már azokat is kijavították. Szerintem az LK átmegy catára és ha marad is maximum egy szeró lesz az. Gondolom ez alapján a catások lesznek a MOP realmok, aminek teljes mértékben nem örülök mert a mostani catás szerverek 3500 férőhelyesek és én ezt picit kevésnek találom ha 4500-ra felvinnék és 2 MOP realm lenne az sokkal jobban tetszene. Egy nagy szorzós meg egy rendes, ugyanis a rdf,rhc,rhot-ok nagyon nehezen hívnak be ha nem csapatban megyünk :/ Egyébéknt a mostani catás realmok nagyon jók, állandóan javítanak és nagyon sok quest is megy már. A castoknál viszont a maget még mindig nerfelhetnék mert vicc hogy, 2 szer 40k-t rám tesz 4500-ös resibe... Tauri-t csak azért ajánlom mert sokan vannak de ott a cata még nagyon kezdő szinten van, amire ott berakják az összes settet/instát/itemeket addigra, már rég MOP lesz Moltenen. De végülis meg lehet érteni mert most indították el. Ők sajnos sok időd el pocsékoltak az LK-n legalább 5-6 évet úgyhogy eléggé le vannak maradva.
2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia :D Nagyon szépen köszönöm a kielégítő választ :D Örülök, hogy vannak molten wow-on is olyan magyarok akik igenis foglalkoznak a kezdők kérdéseivel.. Gondolkodom hogy ha bejön a panda átmegyek tauról oda... ÉS igen jó lenne 4500 as férőhely.. amugy eredetin egy realmon mennyi a max ? De köszi mindent :D
2014. júl. 31. 12:02
 3/3 anonim válasza:
Fúúúha. Hát ez jó kérdés mert sajnos még nem volt alkalmam eredetizni, de már folyamatban van:D Biztos hogy 5000 megvan szerintem azért mégis milliók játszanak vele..Mondjuk az is igaz hogy nagyon sok realm van, meg több szét osztás de erről egy olyat kell megkérdezni aki játszik vele:D Egyébként én is sokat Tauriztam, csak hát 2 szer is ellopták az accomat és nincs erőm megint felhúzni egy karit + a Moltenen angolul megy a duma ami fejleszti a nem túl nagy angol tudásomat. Meg úgy egyébként is sokkal kedvesebbek a külföldi emberek, nem szidnak le minden rossz lépésért/cselekedetért megbocsájtják és tovább megyünk.Itt ha elmennek az emberek éjfélkor valami raidre, és több órát küszködnek vele majd végül nem sikerül akkor nem egyből a másikra akarják fogni a dolgot, hanem azt mondják hogy, " Jól van srácok nem baj, holnap ugyanitt, ugyanekkor és megcsináljuk " Persze itt is vannak rosszakaró emberek de szerencsére több a jó. Remélem a panda majd hozza az embereket, mert én már legalább 2 hónapja keresek egy magyar guildet de valahogy nincs egy se. Lehet minden magyar arra vár hogy találjon egyet, nem tudom :D Azért remélem lesz egy jó társaság:)
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!