Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen Multis PFS-ek vannak...

Nittyke kérdése:

Milyen Multis PFS-ek vannak amivel sokan játszanak magyarok? :D

Figyelt kérdés
Régebben Cod4-eztem de ez lehet már kihalt, meg már nem is tudom milyen szerverkeresők működnek. Ehhez hasonló ingyenes FPS-ek vannak vagy valami amivel sok magyar játszik???

2014. jún. 25. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A Codokat nem ismerem, de a Counter Strike több részével is rengeteg magyar játszik. Ha még nem próbáltad őket, akkor szerintem a Global Offensivet vedd meg, az a legújabb, és játékélményre a legjobb is.
2014. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Left 4 dead 2

Battlefield 3


Ezeken nagyon sokan vannak sőt maga az EA ingyen is adta a BF3-t pár hete. Mondjuk már lecsúsztál róla mer már nem az, viszont ha van egy spanod aki lekapta csak kérd el az Originjét és játszhatsz is azonnal és full ingyen.

2014. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
CoD2, és xfire el... De amúgy egyáltalán nem halt ki, bár azért már nem tart ott mint 3-4 éve.
2014. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!