Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Stable nevű internetes...

A Star Stable nevű internetes játékban problémáim vannak?

Figyelt kérdés

1.nem tudom lecsutakolni,itatni,etetni a lovam és ezért egyre boldogtalanabb.vettem szénát de ha oda akarom adni neki akkor kiír valamit hogy mi lehet a baj meg hogy zöldnek kell lennie ha megtudja kajolni.hát nem megy.az itatásnál odamegyek kúthoz kiírja use item és egy vízzel teli vörös vödröt mutat de azt nem tudom sehol használni,nem is lesz tőle a lovam kevésbé szomjas.semmit nem csinál a tárgyak közt sem jelzi.állítólag már az első feladatban kellett volna kapnom kefét és vödröt amit én nem látom hogy meg lenne.

2.a vén kovács második feladata az hogy szerezzek neki 5 csákányt. a bányában van is 5 felvevőhely hiába megyek végig egy csomószor az összesen a tárgyak között csak egyet jelöl



2014. jún. 26. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

1. biztosan megcsináltad azt a feladatot, ami a lókefét, vödröt, és a patakaparót? szerintem nézd meg mégegyszer! ha megvan, akkor a ló oldalához húzd a szénát, meg a vízzel teli vödröt, és ugyanígy a kefét és a patakaparót is.


2. nem 5 csákány kell, hanem 5 érc. a csákány a hátizsákodban (inventory) van, azt húzd rá a csillogó kövekre


ha nem segítettem, akkor szerintem érdemes lenne új karaktert csinálnod (felteszem nem vagy Starrider, így nagy veszteséged nem is lesz)

lehet valami gond lett a karaktereddel készítés közben és úgy maradt.

2014. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Barbara43 válasza:

1.:A vödröt oda kell húzni a kúthoz az inventoryból.

2.:A bányában azért jelöl egyet mert azt csináld meg először,másodszor stb...

(Húzd a csákányt az érchez és igy tovább)

2015. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A zöld kör a lovardákban érhető el így pl: a Nilmer-Fennsíkon nem tudod ellátni a lovad
2015. máj. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!