Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Mod menu-t hogy kell...

GTA V Mod menu-t hogy kell berakni (PS3)?

Figyelt kérdés
Nemrégen kijött egy mod menü gta 5 höz amiben online cheateket lehet aktiválni. Tehát ez a multiplayer részéhez jött ki csak nem tudom hogyan kell berakni a scriptet. Valaki segítsen pls

2014. jún. 26. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gta online-hoz jött ki, akkor ott nem kéne csalni, és valszeg feltört konzol kell hozzá, szóval ha felmész online-ra, akkor onnantól banolhatnak, és megszívtad..
2014. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt írták NGU-n ami egy híres külföldi oldal(nemtudom ismered-e ) hogy teljesen törvényes release és állítólag a rockstar games adta ki. Nem tudom, nem jártam utána
2014. jún. 29. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, majd csalást ad ki a rockstar hivatalosan.. sajnos nem vagyok hülye.. de próbáld akkor ki.. legalább 1 bolonddal kevesebb..
2014. jún. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem is kezdek el vitázni veled. Mondom hallottam, és nem vagyok benne biztos, de ennek ellenére kössél belém nyugodtan hátha attól nagyobb lesz a farkad hogy kioktattál valakit aki csak kérdezett valamit. Taps,taps kérem a következőt
2014. júl. 1. 10:00
 5/7 anonim válasza:
Nem leugatott, hanem megírta, hogy a R* nem ad ki csalást online-hoz. Te vered itt magad.
2014. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Drágáim azért mielőtt szét szeditek egymást virtuálisan kicsit agyaljatok azon hogy a GTA sorozat szinte már arról szól hogy mindent meg tehetsz és minden féle "csalást" Maga a készítő csapat is be épít a játékba!!

Lásd : a hivatalos oldalakon közzé tett posztokat. és a cheat kód gyűjteményt!!

2015. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha befejeztével a civakodást valaki leírná hogy kell ?
2019. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!