Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitetek? a mestermc-n egy...

Segitetek? a mestermc-n egy barom állat bezárta az ajtómat a telkemen és nem tudom kinyitni mit csináljak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 16:38
 1/4 anonim válasza:
Öld meg magad.
2014. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki a géped az ablakon.
2014. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Anna65 válasza:
Szia!Valószínű hogy lezárta az ajtódat a /cprivate móddal ami azt jelenti hogy levédte az ajtód,hogy más nem nyissa ki magán kívűl.Ha be akarsz jutni akkor az ajtó mellé vájj egy lyukat és rakj be egy újj ajtót és védd le a /cprivate móddal,vagy ha az ajtót örökre el akarod tüntetni ,akkor /plotme clear és a telket kitörli,de ugyanúgy tudsz rajta építeni. Mi előtt a 10 éves taknyosok kifikázzák az írásomat ajánlom hogy ne tegyék!Remélem segített a válaszom!
2014. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2 számú válaszoló azért én nem olyan vagyok mit te egy idegbeteg állat

kérlek nehasolítsd engem magadhoz mert engem nem ismersz én nem vagyok olyan mint te

2014. júl. 19. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!