Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 ps3on nem...

Battlefield 3 ps3on nem fogadja el az online pass kodot. Jó helyre irom egyaltalan?

Figyelt kérdés

Probaltam a ps store reedem codesnal is meg a bf menujeben de azt irja ki, hogy The code you entered may not be correct or may no longer be valid. Please check your entry.

Nem tudom miert nem jo neki..



2014. jún. 27. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
sok oka lehet ,hogy ezt írja eleve attól függ honnan van a kódja ha használt akkor lehet ,hogy már más felhasználta én ezt érzem legvalószínűbbnek . Am. igazság szerint store ra se kell fel menned ps beállításoknál van olyan redeem code ha beírod letölti neked az onlinepast és feltelepíti ha jó . Illetve mostmár ugye store ról ingyen leszedheted a BF3 online past ha rákeresel storeban és ott asszem kóddal se kell szórakoznod csak beírod a kódot feltelpíti a passt és már tolhatod és a kis laggos kis szervereken :)
2014. júl. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi megnezem :) remelem jo lesz mert szetvagom :D
2014. júl. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!