Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érdemes fejlődni 30....

MetanHU kérdése:

Hogyan érdemes fejlődni 30. ra a League of Legendsben?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam már azon hogy pvp-zek és úgy fejlődöm 10-es től vagy végig 30-ig botok ellen és vegyek rúnát stb de nem tudom hogyan lenne érdemes fejlődni és gyorsan sok ip-t szerezve és hogy profi legyek :D

2014. jún. 28. 11:26
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
Vagy gyorsan, vagy profi leszel. Rúnát 20-ig nem veszunk (onnantol van tier3), de inkabb utaba is champokat. En most lettem 30-as, 2 winnel Bronze III, de lehet megcsiptem volna a Silvert, ha van eleg champom. Ertsd: Minden lanere 2-3 akivel SZERETSZ es nagyjabol tudsz is jatszani. Pl. en top/jungle main vagyok, es supporton egyedul talan Zileannal tudok jelenleg ertekelhetot nyujtani, aki viszont a nagy (ranked) accomon asszem pont nincs meg. Ha jungle vagy, akkor viszont egy AS markos page nem arthat, 15% as az elejen nagyon sokat segit.
2014. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi de én inkább botokkal fejlődöm mert ma is 16-os vok 2 draft picket mentem de ott is top trydmere vel voltam állítólag egy wulkong jungle és egy riven volt ellenem de nem jöttek segíteni és 2v1-be ment az egész de ők meg írták hogy én így meg úgy vagyok noob érdekes abból a 7 killből ami a team szerzett 4 az enyém szóval szartak segíteni a második draft picken pedig jinx voltam adc de nem volt egy szaros ember se aki supportoljon mert jaj xin zhao jungle és 2 top op win és a jinx meg egyedűl ( enemyiben is kicsit trollpick volt sztem mert boton morgana Udyr volt) boton hát nagyon jó léptem ki 4v5-ben oldják meg azt kaphatom a leavebustert király. Blind picken meg ahányszor ott toltam annyi trollpick volt . úgyhogy inkább maradok a botoknál azt majd 30-ason pvp-zek utána ha pro vagyok akkor rankedezek,de addig nem ,meg legalább a botok ellen nem lehet veszteni szerintem +15-ön .De köszönöm a válaszod. :)
2014. jún. 29. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy botgame be semmit nem tanulsz.

Én level 10-ig sima botokkal 10-13-ig intermediet botokkal játszottam. Ezután ráeszméltem, hogy egy sima draft pick könnyebb mint egy intermediet botok elleni meccs :D. Én azt ajánlom, hogy inkább pvp-z, mert csak abból tudsz sokat tanulni

2014. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az sokat számít a normal statisztikámban hogy nyerek vesztek, mert én pvp-znék szívesen csak attól félek mindíg hogy vesztünk, kapok e értelmes társakat lesz e jungler ha mides vok ad a jungler kéket rakunk e wardot stb . De nagy részben ilyen értelemes társakat 100% ből 80% szor ilyen nagyon béna társakat kapok
2014. júl. 1. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

És az miért baj ha vesztesz? Ma zsinorban vesztettem 4 rankedet mert idióta csapatot kaptam... Na azon lehet idegeskedni :D A normál game-ben tök8, hogy vesztesz-e.

Kb annyi Xp-t kapsz normál-ba vesztésnél mint bot nál nyerésnél.

2014. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! :D
2014. júl. 1. 20:33
 7/7 anonim ***** válasza:

1.Kezdj el pvpzni mert később megbánod. én egészen 27 szintig hetente kb 1 pvp-t nyomtam és eléggé meg is bántam.Most már csak pvpt játszok és érzem h fejlödök.Amúgy a botok azért nem jók mert mindig ugyan azt csinálják és mindig ugyan azokat a champeket hozzák

2.Az egyáltalán nem baj ha veszíted a normál gamet,azt sehol sem írja h mennyit vesztettél

2014. júl. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!