Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak a The foresthez hasonló...

Attila169 kérdése:

Vannak a The foresthez hasonló játékok? A többit lent találod!

Figyelt kérdés
Nos én olyan hasonlóságra gondoltam, hogy vagyunk egy területen ahol kell építeni, barangolni, élelmet keresni és túl kell élni és vannak (szörnyek, esetleg zombik vagy valami idegenek) akik ellen harcolni kell? Köszönöm!!!
2014. jún. 28. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ez az első ilyen kérdés. Legközelebb használd a keresőt.


Stranded, Stranded 2, Stranded 3 (?), Rust, Minecraft, Terraria, 7 Days to Die, DayZ, WarZ, SkyMTA:AP

2014. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!

Én tisztában vagyok ezekkel a játékokkal és köszönöm a választ! De még pedig ezek közül a Rust a legpozitívabb számomra, mert nagyon szép grafika jó játékélmény csak a kajaszerzés igen necces. A stranded sorozat annyira nem jön be mert mindig éhenhalok. Ezek a Dayz-ok pedig ha jól emlékszem nincs singleplayer ami engem nagyon zavar, mert a legtöbb ember úgy megy fel játszani: "Megölök mindenkit akit csak látok" és pont ezért nem játszom vele.

2014. jún. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!