Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stardollon az akadémián...

A stardollon az akadémián ilyen feladatot kaptam:Válaszd ki a Párizsi hátteret a Kompozícióknál<--ezt megcsináltam. Helyezd el magadat és négy másik dollt a kompozícióban. És később amikor bejelentkeztem a másodikkat akartam csinálni de nem engeddte?

Figyelt kérdés
Stardoll

2014. jún. 28. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem annyi az egesz, h kivalasztasz 4 baratot es gyorsan elmented, olyan nincs h nm emgedi
2014. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nikvik válasza:
Szia nekem is ugyanez van.. csak én a vörösszőnyeges feladatnál akadtam meg.. és így nemtudok tovább lépni..:II de ez már mekkora hülyeség.. pff... neked már sikerült.? ha igen légyszi írj köszi.:)
2014. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moo6120 válasza:

Sziasztok:D

Én már végeztem az akadémiával.:D

Nyugodtan jelöljetek be: Emily_kee

Köszcsi.:D

2014. aug. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

sikerult azota?? ad meg a neved a stardollon

az enyem LittleAnna13

2015. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én kértem segitséget a Stardolltol. Meg kértem hogy re-setálják a feladatot. És kész ujbol csináltam,de vigyáztam!!
2015. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!