Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan játékot...

Tudnátok mondani olyan játékot, ami hasonlít a fable the lost chapters játékra?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik maga a játék lényege , hogy én tudom eldönteni , hogy jó vagy gonosz legyen a karakterem , lehet íjjal és kardal is harcolni . Aki tud hasonló játékot az légyszíves írja le . ( Olyan választ viszont ne írjatok hogy szar a játék meg ilyenek , tudom hogy mindenkinek más az ízlése , nekem ez a fajta játék tetszik )

2014. jún. 29. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A Fable qrva jó játék.

Van Fable 3 is PC-re bár az a tlc-hez képest lószar. Witcher 1;Witcher2;Gothic sorozat, Fallout 3/New Vegas

2014. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!! :D Amúgy tudom hogy van fable 3 de az nekem - lehet hülyén hangzik de - túl modern már , szóval én azokat szeretem amiben íj és kard van , amelyik játékban az van az engem már megfogott :)
2014. jún. 29. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg még van az Íj-kardos: Mount and Blade: Warband ; War of Roses ; Chivalry Medieval Warfare - de ezek csak annyiban hasonlítanak, hogy medieval harc.
2014. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi , örök hálám :)
2014. jún. 29. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Dark Messia Might and Magic-ot senki soha nem említi? xd
2014. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!