Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ba hogyan frissítsem...

A Sims 3-ba hogyan frissítsem a játékot hogy működjenek a mentéseim?

Figyelt kérdés
Újra raktam a játékot mert elrontottam valamit rajta és most fent van az Évszakok és a Leszáll az éj kiegészítő, előtte csak a Leszáll az éj volt fent és ahhoz volt mentésem, de elrontottam valamit és letöröltem mindet de a mentéseket kimentettem és most újra visszaraktam a játékba de azt írja hogy másik játékverzió kell ahhoz hogy működhessen, hogyan frissítsem a játékot?

2014. jún. 29. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha a régi Electronic Arts mappából mindent szépen a helyére beleraktál az újba, akkor működnie kell. Régen nem volt frissítve a játékom, én is ezt tettem, és attól még működik. Most gondolj bele! Ha akkor frissíted a játékot, amikor vannak mentett háztartásaid, azokkal attól ugyanúgy tudsz majd játszani. A frissítés nem töröl semmit. nem kellene befolyásolnia a mentett dolgaidat.
2014. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!